Działacze Ruchu walczą z zimą

Na 10 dni przed meczem Ruchu z Górnikiem rozeszło się już 30 tysięcy wejściówek wliczając w to 7,5 tysiąca kart wstępu przeznaczonych dla fanów z Zabrza.
Jak widać kibice nie boją się zimy. W prognozy pogody z niepokojem wsłuchują się natomiast organizatorzy pojedynku.
- Codziennie otrzymujemy najświeższe wieści z lotniska w Pyrzowicach i niestety prognoza nie jest dla nas najlepsza. Od środy ma przyjść odwilż połączona z opadami śniegu - powiedziała dyrektor marketingu Ruchu Chorzów Marzena Mrozik.
Wczoraj na Śląskim włączone zostało podgrzewanie murawy. - Kiedy usłyszeliśmy prognozy postanowiliśmy dłużej nie czekać. Na razie to jest rozruch całej maszynerii, która nie była używana od grudnia, a dopiero w przyszłym tygodniu mocniej podkręcimy kurki, żeby boisko było jak najlepiej przygotowane - powiedział dyrektor Stadionu Śląskiego Marek Szczerbowski.
Tymczasem działacze "niebieskich" wysłali zaproszenia na Wielkie Derby Śląska do prezydenta Lecha Kaczyńskiego i premiera Donalda Tuska. Na meczu mają być obecni szefowie ministerstwa sportu i turystyki, PZPN, spółki Ekstraklasa SA, a także władze wojewódzkie i samorządowe z naszego regionu. Gospodarze meczu ciągle czynią starania, aby choć krótkim występem uświetnił go także zespół "Śląsk".

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online