Górnik chce więcej biletów!

- Bilety sprzedały się jak świeże bułeczki. Ich pula przeznaczona na kasy biletowe rozeszła się w niecałe pięć godzin - mówi o dzisiejszej sprzedaży Krzysztof Maj, dyrektor ds. marketingu Górnika .
- Sprawdziły się nasze przewidywania, co do ogromnego zainteresowania przed zbliżającymi się derbami. - Wystosujemy pismo z prośbą, o możliwość dokupienia kolejnych kart wstępu dla naszych kibiców. Zdajemy sobie sprawę ilu jest chętnych - zapowiada Maj.
Ruch na razie pisma nie otrzymał. Na Cichej odebrano za to telefon z zapytaniem o spotkanie w dniu jutrzejszym. Zabrzanie chcą rozmawiać o dodatkowej puli. - My tematu, który chce poruszyć druga strona, nie znamy - mówi Marzena Mrozik z działu marketingu chorzowskiego klubu. Pytanie jednak czy istnieje w ogóle możliwość, aby Górnik otrzymał dodatkowe bilety?
- Ustalona jest już wielkość sektorów, a więc od strony logistycznej nie ma takiej możliwości. Nie ma opcji, aby dokonać jakichś rozciągnięć - mówi Marzena Mrozik, lecz po chwili rzuca cień nadziei, na którym będzie zapewne bazował Górnik. - W grę wchodziłoby ewentualnie zmniejszenie sektorów buforowych, ale sądzę, że ze względu bezpieczeństwa nie zgodzi się na to policja.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online