Górnik nie otrzyma więcej biletów

Nie zostanie powiększona pula wejściówek dla zabrzańskich kibiców na Wielkie Derby Śląska. Jednoznacznie wypowiedział się na ten temat Ruch Chorzów.
Górnik otrzymał 7,5 tysiąca kart wstępu. Wczoraj część z nich rozeszła się w ciągu czterech godzin. - Wystosujemy pismo z prośbą, o możliwość dokupienia kolejnych kart wstępu dla naszych kibiców. Zdajemy sobie sprawę, ilu jest chętnych - zapowiadał wczoraj Krzysztof Maj, dyrektor ds. marketingu zabrzańskiego klubu.

O komentarz poproszona złostała druga stronę. - Ustalona jest już wielkość sektorów, a więc od strony logistycznej nie ma takiej możliwości - odpowiedziała Marzena Mrozik, dyrektor ds. marketingu Ruchu.

Dzisiaj chorzowianie wydali oświadczenie, które ucięło spekulacje: "W związku z informacjami i pogłoskami, które pojawiły się w niektórych mediach o rzekomym zwiększeniu puli biletów dla Górnika Zabrze na Wielkie Derby Śląska Ruch Chorzów oświadcza, że przyznana ilość biletów dla kibiców przyjezdnych pozostaje na niezmienionym poziomie 7 500 szt bez możliwości jej zwiększenia."

źródło: SportSlaski.pl / ruchchorzow.com.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online