Rozmowa z Adrianem Sikorą, napastnikiem Górnika

Przed meczem z Amiką nie chciał pan zdradzić komu zadedykuje pan ewentualną bramkę. Teraz może pan już chyba odkryć karty?
- Nie chciałem mówić, aby nie zapeszyć. Mogłem przecież nie zdobyć bramki i co wtedy?! Teraz mogę już zdradzić. Gola, którego strzeliłem Amice, dedykuję Piotrowi Kalinowskiemu, dyrektorowi Podbeskidzia, który nie wierzył, że będę grał w I lidze. 
Zdobył pan dwie bramki w meczu z Pogonią, jedną w potyczce z drużyną z Wronek. Oba mecze w pana wykonaniu były udane, ale stopień ich trudności chyba trochę różny?

- Oczywiście. Przede wszystkim Amica to bardzo silna, poukładana drużyna. Obrońcy grają twardo - jestem poobijany. O każdą piłkę trzeba było walczyć. Trochę luźniej było z Pogonią.

W wyjściowym składzie zajął pan miejsce Piotra Gierczaka. Jego kontuzja dla pana okazała się przepustką do gry.

- Na pewno nie cieszę się z kontuzji Piotrka. To dla każdego piłkarza przykra sprawa. Przede mną otworzyła się jednak szansa gry i staram się ją wykorzystać. To, że na koncie mam już trzy trafienia, nie świadczy o tym, że jestem pewny miejsca w składzie.

Po meczu z Amiką, jako najlepszy piłkarz Górnika, otrzymał pan od wiernego fana tej drużyny koguta. Co pan z nim zrobi?

- Jest to już drugi w mojej "kolekcji". Pierwszego dostałem po meczu z Pogonią i do tej pory biega sobie po ogródku. Chętnie wymieniłbym jednego z nich na kurę. Wówczas mógłbym pomyśleć o założeniu małej fermy.

źródło: Trybuna ŚląskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]