Nowak nowym kapitanem Górnika

W poniedziałek w szatni zabrzańskiego Górnika doszło do wyborów, w efekcie których nowym kapitanem drużyny został bramkarz, Sebastian Nowak. Jego zastępcą będzie Adam Banaś.
Ponadto w czteroosobowej radzie drużyny znaleźli się: Tomasz Zahorski i Piotr Madejski. - To było bardzo sympatyczne, przecież wybory miały demokratyczny charakter i wybrano mnie głosami większości - cieszy się bramkarz Górnika, który przeżywa ostatnio piękne chwile w swoim życiu. Przypomnijmy, że wcześniej urodziła mu się córeczka Milena.
- Kapitan to ktoś, na kim ciąży duża odpowiedzialność. Razem z kolegami z rady drużyny będziemy łącznikami między szatnią a sztabem szkoleniowym i działaczami - dodaje Nowak, który wcześniej nosił opaskę kapitańską w rezerwach Ruchu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]