Nowy stadion - umowa do końca marca

Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik w wywiadzie udzielonym magazynowi "Górnik" poinformowała o postępach w sprawie nowego stadionu Górnika.
- Działamy konsekwentnie, krok po kroku, skutecznie realizujemy nasze zamierzenie. Jesteśmy po wygranej rozprawie w Regionalnej Izbie Obrachunkowej i to jest ten moment, na który czekali nasi kibice. Do końca miesiąca podpiszemy umowę z firmą projektującą. To konsorcjum złożone z kilku firm, które będzie robić dokumentację techniczną. To dowód na to, że wybraliśmy właściwą firmę. Trzy miesiące czasu mamy na projekt koncepcyjny, później miesiąc na uzgodnienia. No i trzy miesiące na projekt budowlany. Jestem przekonana, że pierwsze działania rozpoczną się jeszcze w tym roku.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]