Sprzedaż biletów na mecz z Lechem od wtorku

We wtorek (10.03.) rusza przedsprzedaż biletów na spotkanie 20. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechem Poznań. Mecz odbędzie się w niedzielę, 15 marca o godzinie 14:45. 

Spotkanie z Lechem jest meczem o podwyższonym ryzyku dlatego też przy zakupie biletu należy podać imię, nazwisko oraz numer PESEL posiadacza biletu. Zwłaszcza z tego względu zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży, mającej na celu uniknięcie kolejek przed samym spotkaniem.

Sprzedaż będzie prowadzona od wtorku do piątku w Sklepie Kibica, który czynny jest w godzinach 10:00 - 17:00.

Oprócz tego wejściówki można nabywać w pubie "HATTRICK", który mieści się przy ul. Sportowej 6 w Zabrzu. Pub czynny jest od wtorku do czwartku w godzinach 15:00 - 23:00, w piątek i sobotę w godzinach 15:00 - 2:00 oraz w niedzielę od 15:00 - 23:00.

Harmonogram sprzedaży w kasach biletowych zostanie przedstawiony do wiadomości publicznej pod koniec tygodnia.

Przypominamy także ceny biletów:
- wejściowy - 25 PLN
- ulgowy (kobiety, renciści, dzieci do lat 12) - 10 PLN
- rodzinny (2 osoby - rodzic lub opiekun prawny wraz z jednym dzieckiem do lat 15) - 25 PLN
- rodzinny (3 osoby - rodzic lub opiekun prawny wraz dwojgiem dzieci do lat 15, ewentualnie para rodziców wraz z jednym dzieckiem do lat 15) - 30 PLN
- trybuna kryta - 65 PLN.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]