"Wiśnia" prosi o wsparcie

Jacek Wiśniewski prosi o wsparcie. Nie dla siebie, ale 21-letniego Jacka, zagorzałego kibica Górnika, którego spotkało nieszczęście. Chłopak miał wypadek w kopalni, w efekcie którego stracił nogę.
- Ten chłopak mieszka w Gliwicach i dałby się pokrajać za Górnika. Jest mi bardzo przykro, że spotkało go takie nieszczęście - martwi się "Wiśnia", który zaoferował już sympatykowi zabrzan swoją pomoc. 
- Być może kibice Górnika wkrótce jakoś się zorganizują, by wspomóc swojego kolegę, ale dla niego bardzo ważne byłoby także wsparcie duchowe. Byłoby wspaniale, gdyby nasi chłopcy wygrali najbliższy mecz z Legią i zadedykowali zwycięstwo Jackowi. A jak nie ten z Legią, to kolejny. Panowie, zróbcie to dla niego! - apeluje były piłkarz "Trójkolorowych".

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online