Pazdan zagra z Piastem

- Nie powinno być problemu z występem Michała Pazdana w meczu z Piastem - uspokaja Jerzy Kowalik, drugi trener Górnika Zabrze.
Ta informacja solidnie zmartwiła fanów z Roosevelta. W czwartek i piątek udziału w zajęciach zespołu nie wziął bowiem Michał Pazdan. To efekt urazu kolana, jakiego doznał w ostatnim ligowym spotkaniu, z Legią Warszawa. - Ale kontuzja nie jest poważna. Nie powinno być problemów z jego występem w starciu z Piastem - mówi Jerzy Kowalik, drugi trener Górnika.
O w miarę poprawnym stanie zdrowia środkowego obrońcy świadczy chociażby to, że awizowany jest do występu w dzisiejszym sparingu z białoruską drużyną Biełdzyna Bobrujsk. Ewentualna absencja Pazdana w meczu z gliwiczanami byłaby o tyle kłopotliwa, że umowa zawarta między Górnikiem i Piastem wyklucza grę na Okrzei Adama Banasia.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]