Kasperczak kandydatem na trenera reprezentacji Polski

Dni trenera reprezentacji Polski Leo Beenakkera już są policzone. Najpoważniejsi kandydaci do przejęcia kadry to Henryk Kasperczak, Stefan Majewski, Piotr Nowak i Franciszek Smuda, czytamy w "Przeglądzie Sportowym". 

Kasperczak w kontrakcie, jaki jesienią podpisał z Górnikiem Zabrze, zadbał o klauzulę umożliwiającą mu bezproblemowe odejście w sytuacji, gdyby dostał propozycję objęcia funkcji selekcjonera. Prowadzenie reprezentacji Polski jest jego wielkim, niespełnionym marzeniem, więc dla niej w tej chwili jest w stanie rzucić każdą inną pracę - ocenia "Przegląd Sportowy".

Wszystko wskazuje na to, że po środowym spotkaniu prezes PZPN w towarzystwie swoich najbliższych współpracowników zaprosi Holendra na rozmowę i zaproponuje mu formę rozstania. Porzucono już - przynajmniej na jakiś czas - pomysł z zatrudnianiem na stanowisku selekcjonera trenera z zagranicy. Tak więc nowy opiekun biało-czerwonych będzie Polakiem, a oficjalnie ma zostać zaprezentowany do połowy maja.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]