Madejski nie wrócił do domu

Po jednym z wyjazdowych spotkań Piotr Madejski nie wrócił od razu do domu. Gdy o sprawie dowiedzieli się prezes Jędrzej Jędrych i trener Henryk Kasperczak zareagowali natychmiast. Najlepszy zawodnik Górnika jesienią wylądował w zespole ME. 

Runda wiosenna nie układa się po myśli lewoskrzydłowego zabrzan. Madejski najpierw stracił miejsce w pierwszym składzie, choć jesienią prezentował się bardzo dobrze, a teraz przytrafiło mu się zesłanie do drużyny Młodej Ekstraklasy. Czy sprowadzony w styczniu 2007 roku z Arki Gdynia piłkarz na szansę wrócić do pierwszego zespołu?

Henryk Kasperczak słynie z tego, że nie toleruje zachowań tego typu. Problemem nie było same wyjście piłkarza, ale to, że dnia następnego miał zagrać spotkanie w ramach ME. Gdy jesienią szkoleniowiec Górnika zesłał do rezerw: Bajicia, Markowskiego, Pavlendę i Rivasa, to ci zawodnicy nie mieli już prawa powrotu do zespołu. Czy podobnie będzie z Madejskim? Póki co, na mecz z Piastem nie znalazło się miejsce w kadrze dla piłkarza, obok Adama Dancha, z nadłuższym stażem w Zabrzu.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]