Górnik wyjechał na przedmeczowe zgrupowanie

Piłkarze Górnika po wczorajszym popołudniowym treningu wyjechali na przedmeczowe zgrupowanie.
- Nie jesteśmy daleko, ale chcemy mieć spokój - tajemniczo stwierdził drugi trener Górnika, Jerzy Kowalik. W składzie drużyny na piątkowe spotkanie wciąż jest parę zagadek. - Kilku chłopaków stara się jak najszybciej uporać z problemami zdrowotnymi - mówi Kowalik. 

Szkoleniowcy Górnika podglądali rywali w meczu Pucharu Ekstraklasy z Odrą Wodzisław.
- W naszej lidze trudno o jakieś tajemnice, więc bardziej od taktyki Piasta interesowało nas... boisko, bo przecież jeszcze nigdy na nim nie graliśmy - opowiada Kowalik. - Niestety, murawa w Gliwicach jest ciężka, w nawierzchni jest sporo gliny. No ale nie ma wyjścia, trzeba z niej ulepić te bezcenne punkty - zażartował asystent Henryka Kasperczaka.

Górnicy zapowiadają, że w związku z tym duży nacisk położą na grę piłkami uderzanymi górą, aby uniknąć błędów, jakie popełniła reprezentacja Polski na podobnie ciężkim boisku w Belfaście.

Na spotkanie z Górnikiem szczególnie nastawia się wychowanek zabrzańskiego klubu, bramkarz Grzegorz Kasprzik. - Chcę pokazać, że się pomylono, nie dając mi tam szansy - zapowiada golkiper. Tymczasem wczoraj rzecznik Piasta Gliwice Grzegorz Muzia, poinformował, że wszystkie bilety na piątkowy mecz zostały wyprzedane. - Będzie komplet, czyli 4 tysiące widzów - mówił.

na podstawie: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]