"Koko" w tle

Dość spokojny przebieg miał wczorajszy trening piłkarzy Górnika Zabrze, którzy z perspektywy ostatniego miejsca w tabeli przygotowują się do czwartkowego spotkania ze Śląskiem Wrocław.
- Nie ma sensu podgrzewać atmosfery, bo i tak nie jest nam łatwo. Musimy zapomnieć o porażce z Piastem, jeszcze przecież nie spadliśmy, i wygrać najbliższe spotkania - z urzędowym optymizmem powtarzają asystenci Henryka Kasperczaka, podczas gdy on sam wypowiada się już nad wyraz niechętnie. Milczenie szkoleniowca sprzyja niepotwierdzonym wieściom krążącym wokół Roosevelta. Jedna z nich głosi, że niepowodzenie we Wrocławiu może oznaczać kres kariery Kasperczaka w Górniku, a w gronie potencjalnych następców najczęściej wymienia się Ryszarda Komornickiego. Uważany za dobrego fachowca "Koko" ma już na swoim koncie pracę w tym klubie, zakończoną jednak przedwcześnie po buncie piłkarzy.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online