Oświadczenie Stowarzyszenia

W nawiązaniu do informacji, która pojawiła się w oficjalnym serwisie internetowym SSA Górnik Zabrze, dotycząca cen wejściówek na najbliższy mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Polonią Bytom, Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze wyraża swoją dezaprobatę wobec decyzji Zarządu SSA Górnik Zabrze dotyczącą podniesienia ceny wejściówek na mecz z 20 zł do 25 zł. 

Decyzja ta narusza uzgodnienia Zarządu SSA Górnik oraz Stowarzyszenia Kibiców, jakie miały miejsce przed rozpoczęciem sezonu 2008/09, ustalającymi cenę biletów w kwocie 20 zł z wyłączeniem czterech spotkań (z Wisłą, Lechem, Legią i Ruchem), na które wysokość biletów ustalono na 25 zł.

Mając na uwadze powyższe, jako przedstawiciele sympatyków Górnika nie możemy akceptować działań klubu, które świadomie uderzają w jego sympatyków i łamią ustalone wcześniej reguły.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]