Gorawski nie zagra z Polonią?

Niewykluczone, że kontuzja Damiana Gorawskiego jest jednak poważniejsza niż przypuszczano. - Kostka ciągle mnie boli - przyznał wczoraj rano pomocnik Górnika i pojechał na dodatkowe badania.
- Przeprowadziliśmy USG i rezonans magnetyczny, mamy pewną diagnozę, ale musimy ją potwierdzić - ostrożnie przyznał fizjoterapeuta drużyny, Włodzimierz Duś.  
Potwierdzenie ma nastąpić dziś - Gorawski pojawi się w gabinecie u znanego ortopedy Krzysztofa Ficka. - Do soboty jeszcze jest trochę czasu, wierzymy, że Damian zdąży dojść do siebie - z dużą nadzieją powtarza drugi trener zabrzan, Jerzy Kowalik, ale szansa na pozytywny rozwój wydarzeń jest coraz mniejsza.
Z urazem zmaga się także Sebastian Nowak. - Krwiak mu się goi, ale myślę, że Sebastiana będziemy szykować dopiero na mecz w przyszłym tygodniu - nie ukrywa Kowalik. To oznaczałoby, że w sobotnim spotkaniu znów będzie bronił Michal Vaclavik.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]