Czy Jarka dostanie szansę?

Mecz ze Śląskiem Wrocław pokazał, że nie bardzo widać dziś w Górniku alternatywę dla Damiana Gorawskiego, którego może zabraknąć w najbliższą sobotę na boisku. Tym bardziej, że trener Henryk Kasperczak nie chce zrezygnować z gry Grzegorza Bonina na prawej stronie obrony. 
Wiadomo, że nie zagra z Polonią Sebastian Nowak, ale z jego absencją przez kilka tygodni sztab szkoleniowy Górnika zdążył się już pogodzić. W derbach Górnik musi atakować i strzelać bramki, dlatego to zestawienie formacji ofensywnej drużyny z Zabrza jest dziś największą zagadką. Nie ma mowy o powrocie do pierwszej drużyny Piotra Madejskiego, więc lewą stronę zajmie Przemysław Pitry. Pewny występu jest Robert Szczot, trudno z kolei przewidzieć, czy dostanie kolejną szansę Tomasz Zahorski.
W Zabrzu pewnie pamiętają, kto ostatnio strzelał regularnie bramki Polonii Bytom. Działo się to 1,5 roku temu, a trzy trafienia zaliczył Dawid Jarka. Ostatnio sporadycznie pojawiający się na boisku.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]