Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Polonia

Adam Banaś (obrońca Górnika): To zwycięstwo dedykujemy całemu sztabowi szkoleniowemu. Wiemy ile nerwów kosztują ich nasze występy. Najważniejsze jest jednak dla mnie, że zagraliśmy na zero z tyłu. To był klucz do zwycięstwa w tym spotkaniu. 

Dawid Jarka (napastnik Górnika): W przerwie trener powiedział mi, że mam nie myśleć, tylko robić to co potrafię. Gol cieszy i to bardzo.

Robert Szczot (pomocnik Górnika): Znaliśmy wyniki z wczoraj, dlatego w grę wchodziła tylko wygrana. Adam Banaś jest bardzo ważnym i pożytecznym ogniwem naszego zespołu, a Dawid Jarka walczył, szarpał i strzelił gola. Czego chcieć więcej?

Marcin Radzewicz (pomocnik Polonii): Straciliśmy głupie bramki. Wiedzieliśmy, że Górnik jest drużyną z którą możemy wygrać. W pierwszej połowie nie pozwoliliśmy mu na zbyt wiele. Po przerwie było już zupełnie inaczej. Musimy ten mecz na spokojnie zobaczyć i przeanalizować, bo nie wiemy czego nam zabrakło.

Michał Zieliński (napastnik Polonii): Nasza gra miała wyglądać tak jak w pierwszej połowie. Mieliśmy operować spokojnie piłką, a było odwrotnie. W efekcie przegraliśmy bardzo ważny mecz.

Mariusz Przybylski (pomocnik Górnik): To bardzo fajnie, że Adaś Banaś wykorzystuje stałe fragmenty gry, jesteśmy mu za to wdzięczni, bo jego bramka była przełomem w naszej grze. Wiemy, że z każdym kolejnym spotkaniem będzie coraz ciężej więc po tej wygranej nie osiadamy oczywiście na laurach tylko walczymy do samego końca o utrzymanie w lidze.

Adam Marciniak (obrońca Górnika): O Lechu mówi się, że to „Kolejarz”, o nas można powiedzieć, że jesteśmy rozpędzoną lokomotywą z węglem. Do końca sezonu będziemy się poruszać ruchem jednostajnym przyspieszonym. Wreszcie przełamaliśmy się, teraz może być tylko lepiej. Przed nami mecz z Wisłą, ale skoro nie daliśmy się Lechowi i Legii to w Krakowie nie będzie źle.

Dariusz Kołodziej (pomocnik Górnika): Wielki szacunek dla Adama za kolejny gol tej wiosny. Potrafił się znaleźć tam, gdzie było trzeba i strzelił tę upragnioną bramkę. Myślę, że teraz w kolejnych meczach będzie nam łatwiej o dobre wyniki.

źródło: SportSlaski.pl / gornikzabrze.pl / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]