Gorawski i Bonin gotowi na pojedynek z Wisłą?

Wszystko wskzauje na to, że w piątkowym meczu z Wisłą Kraków trener Henryk Kasperczak będzie miał do swojej dyspozycji - narzekających ostatnio na urazy - Grzegorza Bonina oraz Damiana Gorawskiego.
Bonin już zapomniał o problemie ze stawem kolanowym. - To było tylko naciągnięcie więzadeł, a nie naderwanie. W tym drugim przypadku czekałaby mnie dłuższa przerwa - zaznacza piłkarz występujący na pozycji prawego obrońcy. - Jest szansa na mój występ w Krakowie od pierwszej minuty - dodaje.
Z drużyną trenuje Damian Gorawski, który zmagał się z urazem pochewki stawu skokowego. - Mieszkam na stałe w Krakowie, więc w piątek na pewno będę na stadionie Wisły - mówi tajemniczo "Gora" nie będąc jeszcze pewny swego występu w piątkowym spotkaniu.

źródło: gornikzabrze.pl / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]