Zahorski i Madejski latem odejdą z Górnika?

Rok temu Tomasz Zahorski i Piotr Madejski byli gwiazdami Górnika, teraz są na sprzedaż - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Piotr Madejski latem ma się przenieść się do ligi niemieckiej. Tomasz Zahorski z kolei właśnie podpisał umowę z jednym z menadżerów, a ten szuka mu klubu za granicą. Wszystko wskazuje na to, że latem w Górniku Zabrze nie będzie już piłkarzy, którzy jeszcze w ubiegłym roku byli gwiazdami drużyny.

Przypomnijmy, że Madejski został odsunięty od pierwszego zespołu po spotkaniu ligowym z Legią Warszawa. Tomasz Zahorski wciąż łapie się w meczowej osiemnastce, ale nie jest podstawowym zawodnikiem. Właśnie dlatego na Roosevelta coraz głośniej mówi się o tym, że dla byłych reprezentantów Polski nie ma już w miejsca w drużynie.

Co prawda pojawiła się niedawno informacja, że 4 maja Madejski zostanie przywrócony do kadry, ale trudno ten news logicznie uzasadnić. Zresztą nawet, jeśli wróci do łask to trudno się spodziewać, że będzie w optymalnej formie. Zawodnik wypadł przecież z rytmu meczowego i treningowego. W końcu ćwiczenia i gra z zespołem Młodej Ekstraklasy to nie to samo co praca pod okiem Henryka Kasperczaka. Dlatego Ryszard Szuster, menadżer zawodnika, już szuka mu nowego pracodawcy.

Jeśli chodzi o Zahorskiego to jego historia nie jest tak barwna. Po prostu stracił status zawodnika podstawowej „11". - Rozpatrzymy każdą ofertę kupna tego piłkarza - mówi teraz prezes Jędrzej Jędrych najbliższym współpracownikom i menadżerom, którzy są zainteresowani zgarnięciem prowizji za transfer piłkarza. Problem w tym, że Zahorski upoważnił ostatnio jednego z agentów do reprezentowania swoich interesów za granicą. Nikt jednak nie wie, jaka liga wchodzi w rachubę. Wiadomo jedynie, że cena za gracza może wynieść maksymalnie 600 tysięcy euro (rok temu był wyceniany na 2,5 mln).

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]