Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Lechia

Adam Banaś (obrońca Górnik): - Górnik to śląski zespół, a ja mam śląski charakter więc nawet przez chwilę nie myślałem o tym, żeby nie zagrać w dzisiejszym meczu. Włożyliśmy w ten mecz całe serce i wiele sił, kibice lubią gdy na boisku gryzie się trawę i my im to dziś daliśmy. To był nasz mecz o być albo nie być, wygraliśmy i jesteśmy dalej "w grze". 

Dariusz Kołodziej (pomocnik Górnika): Gdy piłka po moim uderzeniu odbiła się od słupka, nie widziałem, w którą stronę leci, bo byłem zasłonięty. Różne myśli cisnęły mi się w głowie. Później zobaczyłem, że futbolówka wpadła do siatki i była ogromna radość.

Sebastian Nowak (bramkarz Górnika): Przy sytuacji Lechii, która poprzedziła naszą drugą bramkę, rzuciłem się tuż po samym strzale, ale rykoszet sprawił, że piłka spadała za mnie. Na szczęście końcami palców udało mi się ją wybić na rzut rożny.

Mariusz Magiera (obrońca Górnika): Przez kilkanaście minut drugiej połowy daliśmy się zepchnąć do obrony. Mieliśmy w podświadomości to, że prowadzimy, a do końca spotkania pozostaje coraz mniej czasu. Mogło się to dla nas źle skończyć.

Krzysztof Bąk (obrońca Lechii): Jak się nie strzela na wyjeździe gola, to trudno myśleć o zdobyczy punktowej. Tym bardziej, że w pierwszej połowie mieliśmy kilka wyśmienitych okazji.

Marcin Kaczmarek (pomocnik Lechii): Doskonale zdajemy sobie sprawę z położenia, w którym się znajdujemy. Stąd nie dopuszczaliśmy do siebie myśli o przegranej. Już remis by nas usatysfakcjonował.

Paweł Kapsa (bramkarz Lechii): - Bezpośrednie pojedynki są na korzyść Górnika, rozegraliśmy co prawda dobre spotkanie, ale na naszej drodze stanął dobrze dysponowany Sebastian Nowak. Nie byliśmy tłem dla Górnika ponieważ od 70. do 85. minuty to my ciągle atakowaliśmy. Mamy za tydzień kolejny mecz o życie i w przypadku naszej porażki możemy wymienić się z Górnikiem miejscami.

źródło: gornikzabrze.pl / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]