Madejski: Myślimy tylko o utrzymaniu Górnika

Piotr Madejski miesiąc był poza składem pierwszego zespołu Górnika. Wrócił w poniedziałek do treningu, a w sobotę na boisko. Zagrał świetny mecz, po jego akcji padł gol na 1:0 dla Górnika.
» Gra od pierwszej minuty pana zaskoczyła?
- Trener wziął mnie na rozmowę w cztery oczy krótko przed meczem. Pytał czy jestem gotowy do gry od początku. Powiedziałem, że tak.

» Liczył pan na to?
- Trenowałem tydzień z zespołem, czułem się dobrze i po cichu wierzyłem, że na boisko wejdę. Nie przypuszczałem jednak, że od pierwszej minuty.

» Prosił pan o zmianę. Zatkało?
- Oczywiście gdybym musiał to grałbym do końca, ale tak, wiedziałem, że świeży zawodnik może bardziej pomóc drużynie. Nie ma sensu się oszukiwać, a zmiennicy wypadli świetnie. Miesiąc trenowałem z Młodą Ekstraklasą, a tam zajęcia nie są tak intensywne. Ten mecz z kolei kosztował wszystkich mnóstwo sił.

» Przez miesiąc były myśli o odejściu z Górnika? W trakcie meczu była chęć udowodnienia, że nie warto było pana odsuwać od zespołu?
- Niczego nie chciałem udowadniać. Górnik jest cały czas w trudnej sytuacji, potrzebuje każdego piłkarza. W sobotę dał z siebie wszystko. A moje myśli? Mam ważny kontrakt do 2010 roku, jestem piłkarzem tego klubu. Mamy cztery kolejki do końca i myślimy tylko o tym, by Górnika utrzymać. Cała reszta na ten moment nie ma żadnego znaczenia.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]