Górnik nie puści swoich piłkarzy, jeśli spadnie

Prezes Górnika Zabrze, Jędrzej Jędrych, nie wyklucza czarnego scenariusza dla klubu z Roosevelta. Jest jednak przekonany, że zawodnicy Henryka Kasperczaka są w stanie wygrać ostatnie spotkania.
Sternik klubu z Roosevelta zdaje sobie sprawę, że walka o utrzymanie może się nie udać. - To jest tylko sport i wszystko może się zdarzyć. Dlatego musimy założyć również czarny scenariusz - mówi Jędrych.
Jędrych zapewnia, że w przypadku ewentualnej degradacji w klubie nie dojdzie do "trzęsienia ziemi". - Istotne zmiany personalne już zostały przeprowadzone. Wszyscy zawodnicy mają ważne kontrakty i nie ma takiej możliwości, aby w przypadku najgorszego ktokolwiek opuścił klub - zapewnia.
Górnik cały czas zajmuje miejsce w strefie spadkowej. - W ostatnich dniach byłem kilka razy na treningach i dużo rozmawiałem z piłkarzami. To grupa młodych ludzi, świadomych, o co grają. Podczas konwersacji żaden z nich nie pytał mnie o pieniądze. Oni wiedzą, że to jest ich miejsce pracy i zrobią wszystko, aby liga została uratowana - kończy.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]