ŁKS chce, by Hajto zagrał z Górnikiem

Jeden dzień trwał strajk piłkarzy ŁKS Łódź. Zawodnicy zapowiedzieli, że wznowią treningi i przystąpią do sobotniego meczu z Górnikiem Zabrze (sobota, godz. 17:00). Do pracy wróci również trener Grzegorz Wesołowski, który wycofał złożoną w poniedziałek rezygnację. 

Współwłaściciele piłkarskiej spółki ŁKS Grzegorz Klejman i Daniel Goszczyński wyrazili nadzieję, że prezes Łódzkiego ZPN Edward Potok pomoże rozwiązać sprawę Tomasza Hajty, który rozwiązując umowę z Górnikiem musiał podpisać zobowiązanie, że w tym sezonie nie wystąpi w ligowym meczu przeciwko zabrzańskiej drużynie. Zdaniem łódzkich działaczy złamanie tego zakazu ma kosztować 100 tys. zł.

- W dniu jutrzejszym prezes Potok ma przedstawić sprawę Tomka na zarządzie PZPN. To jest profesjonalista, który zarabia na życie grą w piłkę i Górnik nie może mu zabronić wykonywania zawodu - powiedział Klejman.

ŁKS i Górnik są wśród drużyn walczących o utrzymanie w ekstraklasie. W sobotę zespoły te spotkają się w Łodzi w bezpośrednim pojedynku.

na podstawie: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]