Konkurencja w obronie

Przybycie Rambo i transfer Pawła Wojciechowskiego (nie trenuje z powodu przeziębienia) na pewno zaostrzą konkurencję w zabrzańskiej defensywie. Uzupełnienia wymaga jeszcze lewa strona i rywal dla Jakosza. - Mamy na oku jeszcze dwóch piłkarzy na tę pozycję. Transfer jednego z nich powinien wypalić - twierdzi trener Górnika Waldemar Fornalik. Szkoleniowcy w Zabrzu dmuchają jednak na zimne, po tym jak "wywiną" się Górnikowi 17-letni Arkadiusz Czarnecki. Były zawodnik Polonii Elbląg najpierw podpisał kontrakt z Górnikiem, a potem jak gdyby nigdy nic, podpisał kolejny - z poznańskim Lechem.
- Sprawą zajmie się Wydział Dyscypliny PZPN. Piłkarz powinien zapłacić za takie zachowanie - zapowiada prezes Górnika Zbigniew Koźminski.
W Zabrzu przypominają podobny incydent z Marcinem Szałęgą. - U nas miałby dobre warunki do rozwoju, ale ktoś rodzicom zaproponował więcej pieniędzy i piłkarz wylądował w Wiśle Kraków. Tam się zatracił. Niedawno ktoś znowu chciał żeby do nas wrócił, ale nas już to nie interesuje. Górnikowi odmawia się tylko raz - twierdzi Fornalik.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: BrunoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]