Fakt: Kasprzik już w Zabrzu

Jeśli Górnik utrzyma się w ekstraklasie, to jednym z pierwszych transferów klubu będzie sprowadzenie świetnie spisującego się w lidze Grzegorza Kasprzika.
"Kapel" to w tym sezonie jeden z najlepszych bramkarzy ekstraklasy. To w dużej mierze dzięki niemu Piast Gliwice jest już tylko o krok od utrzymania się. Pewnie broniący golkiper jest wychowankiem Górnika i nie ukrywa swojej sympatii do zabrzańskiego klubu. "Fakt" już podejrzał jego wizytę na stadionie przy ulicy Roosevelta. Bramkarz porozmawiał z kumplem z Gliwic, a obecnie ostoją Górnika Adamem Banasiem. Była też pogawędka z Antonim Szymanowskim. Obaj panowie świetnie się znają, bo drugi trener zabrzan wiele razy powoływał Kasprzika do juniorskich reprezentacji Polski. Do transferu "Kapela" z Gliwic do Górnika brakuje tylko jednego: utrzymania się zabrzan.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]