Mueller: Wieczorek to świetny szkoleniowiec

W sobotę Ryszard Wieczorek wróci na Roosevelta. - Bardzo go szanuję - mówi prezes Rady Nadzorczej Górnika Zabrze, Michael Mueller.
- To świetny szkoleniowiec. Nie chcę gdybać, co działoby się w klubie, gdyby nie odszedł z Górnika. Wtedy nie było chyba innej możliwości. Drużynie nie szło, trudno było znaleźć wyjście z tej sytuacji. Nieprzychylni trenerowi byli kibice, atmosfera była taka ciężka, że dalsze trwanie w tym układzie niewiele by zmieniło. Chyba wszystkie strony czuły, że trzeba to przerwać, bo pewien układ się wyczerpał. Także trener. W Odrze potwierdza, że zna swój fach. Odra ma dobre wyniki, gra dobrą piłkę. W sobotę jednak - głęboko w to wierzę - wygra Górnik. Mamy świetnego szkoleniowca i dobrych piłkarzy, gramy lepszą piłkę niż jesienią. Piłkarsko Górnik ma potencjał, by pokonać Odrę i utrzymać dla Zabrza ligę.
Przypomnijmy, że Wieczorek prowadził Górnika w czterech pierwszych kolejkach tego sezonu. Zabrzanie pod jego wodzą przegrali trzy spotkania i jedno zremisowali. Z klubem rozstał się po porażce u siebie z Legią Warszawa 0:3.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]