Forum
 

Oświadczenie zarządu Górnika Zabrze SSA

Przedstawiamy treść oświadczenia wydanego przez Zarząd Górnika Zabrze SSA.
"W związku z licznymi artykułami prasowymi w sposób nieprawdziwy przedstawiającymi przebieg wydarzeń podczas piątkowego treningu, zarząd klubu oświadcza, że wbrew temu co sugerują media, w trakcie zdarzenia prezes klubu, Jędrzej Jędrych, jak i trener Henryk Kasperczak nie stali z boku, tylko razem z piłkarzami uczestniczyli w spotkaniu. Chcielibyśmy dodać, że trener Kasperczak prowadzi otwartą politykę szkoleniową i nie zamyka drzwi przed nikim. Każdy kibic, każdy dziennikarz może obserwować zajęcia treningowe i wyrazić swoją opinię.

Ponadto oświadczamy, że podawane w mediach informacje, jakoby to zarząd inspirował piątkowe spotkanie kibiców z piłkarzami, a trener Kasperczak był o wszystkim poinformowany, to jawne oszczerstwo. Co innego wiedzieć, że do jakiegoś zdarzenia na treningu może dojść, a co innego je współorganizować, a tym bardziej inspirować lub akceptować.

Przypominamy, że w oświadczeniu wydanym przez Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze", czytamy m.in., że "prezesa Jędrzeja Jędrycha nie informowano o spotkaniu kibiców z piłkarzami i, że z pewnością był sytuacją równie zaskoczony jak inni."

Zaznaczamy jednocześnie, że zarząd klubu będzie dążył do tego, by w przyszłości podobne sytuacje nie miały miejsca. Wierzymy, że zaistniałe zdarzenie nie wpłynie negatywnie na realizację najważniejszego celu, jakim jest utrzymanie naszego klubu w ekstraklasie.

Tym samym definitywnie zamykamy sprawę tego niefortunnego incydentu i zamierzamy się skupić wyłącznie na realizacji celu sportowego. Chcemy go zrealizować wspólnym wysiłkiem piłkarzy, trenerów, działaczy i kibiców."

Zarząd Górnika Zabrze SSA

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online