Forum
 

Wiśniewski: Górnik nie może przegrać

- Jeśli Górnik zagra tak jak w Łodzi, to nie ma w Krakowie czego szukać. Jednak rozmowy z kibicami powinny sprawić, że taki mecz już się nie powtórzy - twierdzi Jacek Wiśniewski, były piłkarz Górnika oraz Cracovii.
W sobotę zasiądzie na stadionie przy ulicy Kałuży, ale będzie trzymał kciuki za zabrzan. - Bardzo miło wspominam grę w "Pasach". Mimo wszystko, większość kariery spędziłem w Zabrzu. Moje serce zawsze będzie biło dla Górnika - zaznacza Wiśniewski.

- Dla mnie na papierze lepiej wygląda Cracovia. Mają w składzie nie tylko więcej "walczaków”, ale także piłkarzy, którzy potrafią prowadzić grę w środku pola. W drużynie Henryka Kasperczaka takich nie widzę - przyznaje były gracz obu zespołów. - Jeśli Górnik zagra tak jak w Łodzi, to nie ma pod Wawelem czego szukać - dodaje.

Wiśniewski jest jednak przekonany, że przy Kałuży zagra zupełnie inny zespół Górnika niż ten w Łodzi. - Jedna wizyta kibiców na ich treningu w zupełności wystarczy. Nie może być tak, że bijesz się o życie i przechodzisz obok meczu. Oni wiedzą, o co walczą. W sobotę muszą wygrać, a przynajmniej zremisować. Innej opcji nie ma - uważa były gracz Górnika.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online