Nowy sponsor Górnika?

Podczas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, przedstawiciele firmy Quadriga, w ramach której działa Sportfund, ujawnili redaktorom Gazety Krakowskiej, że są zainteresowani umieszczeniem logo firmy na koszulkach jednej z drużyn polskiej ekstraklasy.
Pod uwagę brane są trzy zespoły pierwszej ligi: Górnik Zabrze, Legia Warszawa i Wisła Kraków. Austriacy najbardziej zainteresowani są Górnikiem Zabrze i Wisłą Kraków. Przedstawiciele firmy nie ujawnili jaka kwota wchodzi w grę w przypadku podpisania umowy sponsorskiej. Na pewno jednak nie będzie to kwota jaką zainwestowała Era (1,5 mln euro). Dodatkowo Sportfund zaproponował podpisanie umowy partnerskiej z klubami, w których ma swoje udziały, czyli Partizanem Belgrad i austriackim Pasching.
Decyzja o wyborze polskiego partnera zapadnie do końca stycznia.

źródło: Gazeta KrakowskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]