Kasperczak przeprasza kibiców

Trener Polonii, Jacek Grembocki: Grałem w Górniku przez osiem i pół roku i dużo temu klubowi zawdzięczam. Dziś zagraliśmy przeciwko dobrej drużynie, prowadzonej przez znakomitego trenera. Wreszcie uśmiechnęło się do nas szczęście, po raz pierwszy od kiedy prowadzę zespół. 

Trener Górnika, Henryk Kasperczak: Ja tak radośnie nie mogę się wypowiadać. Jestem smutny, że nie udało się dzisiaj postawić kropki nad i, wygrać meczu i utrzymać się w ekstraklasie. Nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i straciliśmy gola. Za to, co się stało, biorę odpowiedzialność, ale nie ma na dziś tematu rozmowy o mojej dalszej pracy w klubie. To wymaga zastanowienia. Chcę w imieniu swoim oraz całej drużyny przeprosić naszych wspaniałych kibiców za to, że w przyszłym sezonie będą oglądali mecze I-ligowe.

źródło: PAP / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]