Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

Piotr Madejski (Górnik): - Gdybyśmy nie wierzyli w utrzymanie, to nie wychodzilibyśmy na boisko. Nie znaliśmy wyników z innych stadionów. Staraliśmy się ze wszystkich sił. Jest nam bardzo przykro, że nie wykorzystaliśmy wcześniej kilku sytuacji. Polonia strzeliła gola po kontrze i skończyło się tak, jak się skończyło. 

Dawid Jarka (Górnik): - Obrona Polonii zagrała bardzo dobrze, nie popełniała błędów, na które miałem czekać. Każdy z siebie dał wszystko. Odkryliśmy się, bo remis z Polonią nic nam nie dawał. Poszliśmy na wymianę ciosów, którą rywale wygrali.

Michał Chałbiński (Polonia): - Wygraliśmy, ale jest mi bardzo przykro, że taki klub jak Górnik spada z ekstraklasy. Istotnie, cała rodzina jest związana z Zabrzem, więc można powiedzieć, że to jest też moje miasto. Wierzę, że "Górnicy" po rocznej banicji wrócą do elity. Zasługują na to.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]