Allianz Polska nadal z Górnikiem - oświadczenie

"Allianz Polska wspólnie z władzami Zabrza wprowadził w ostatnim sezonie wiele zmian w Klubie Górnik Zabrze w zakresie organizacji, zarządzania, finansów czy marketingu. Zdecydowanie poprawiła się sytuacja finansowa, Klub wyszedł z długów, osiągnął stabilizację. Jak widać jednak, nie wszystko da się zaplanować i przewidzieć, zwłaszcza w sporcie. Proces wychodzenia z dotychczasowej zapaści jest długotrwały i wymaga jeszcze więcej wysiłku.

W tym trudnym momencie Allianz Polska jednoznacznie potwierdza, że cele jakie sobie postawiliśmy pozostają niezmienne. Chcemy zbudować drużynę, która będzie walczyła o Mistrzostwo Polski, wiemy, że Miasto wybuduje nowoczesny stadion dla najbardziej utytułowanego Klubu w naszym kraju.

W związku z powyższym informujemy, że Allianz Polska nadal zostaje większościowym udziałowcem w Górniku. Mamy zamiar dotrzymać obietnicy o długoterminowym zaangażowaniu firmy w Klub. Zrobimy wszystko, by za rok Ekstraklasa wróciła do Zabrza. Obecna sytuacja wymaga zmian, dlatego musimy przeanalizować niezbędne działania. O konkretnych planach dotyczących najbliższego sezonu poinformujemy na specjalnej konferencji prasowej w czerwcu."

Zarząd Allianz PolskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]