Lubański: Z ligi nie spada się przypadkowo

- Heniek przegrał. On sam o tym wie najlepiej i podjął jedyną słuszną decyzję - skomentował Włodzimierz Lubański, informację o odejściu z Górnika Zabrze trenera Kasperczaka.
- Na sto osób zapytanych, czy Górnik utrzyma się w lidze, pewnie sto mówiło zimą, że tak. Nawet ci, którzy zabrzan nie kochają. Do odrobienia było kilka punktów, a jeszcze wiosna zaczęła się od wygranych derbów z Ruchem. Górnik miał niemal wszystkie atuty w swoich rękach - powiedział Lubański.
Co zatem zawiodło? - Transfery. Wiosna pokazała, że nie były trafione. A to też wina Heńka. On wybrał, on poniósł odpowiedzialność. Nie wiem, dlaczego nie trafił, bo miał za co kupować. Jestem jednak zbyt daleko od tego wszystkiego, by wydawać wyroki. Wiem tylko, że w sporcie liczy się wynik, a w tym przypadku Górnik zawiódł na całej linii. Z ligi naprawdę nie spada się przypadkowo. Rozumiem, gdyby było biednie, ale mieli wszystko - zakończył były zawodnik zabrzan.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]