Piłkarze Górnika rozpoczęli etap dwóch treningów dziennie

Trener Górnika Waldemar Fornalik narzucił swoim piłkarzom ostre tempo pracy. Wczoraj rozpoczął się w Zabrzu etap dwóch treningów dziennie.
- Rano byliśmy na boisku, a popołudniowe zajęcia sprawnościowe przeprowadziliśmy w hali - mówi trener Fornalik. - We wtorek pójdziemy do siłowni i wybiegniemy na boisko. 
W zajęciach nie bierze udziału Japończyk Kimitoshi Nogawa. W sobotniej grze treningowej skręcił nogę i na razie wyłączony jest z piłkarskich ćwiczeń. Kuśtyka z usztywnioną nogą, ale zajęć na siłowni nie opuści.

- Przez ten uraz telewizja japońska, która przyjechała w poniedziałek do Zabrza, będzie musiała pofatygować się do Górnika jeszcze raz - twierdzi prezes Zbigniew Koźmiński. - Chcą mieć przecież materiał o tym, jak ich rodak trenuje w polskim klubie.

Nie trenowali także z powodu kontuzji Vlado Sladojević i Rafał Niżnik, a Paweł Wojciechowski leczy przeziębienie. - Niebawem powinien dołączyć do zespołu także nieobecny z powodu choroby, która zatrzymała go w domu, Aco Stojkov - dodaje Koźmiński. - Mamy z nim kontakt i kontrakt, który powoduje, że musi się u nas zameldować.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]