Górnik weźmie Brosza?

Po przegranej szansie na awans do ekstraklasy Podbeskidzia Bielsko-Biała wraca temat zatrudnienia do Górnika trenera Marcina Brosza. Tym bardziej, że zmalały szanse na to, by zabrzański klub objął Michał Probierz, obecnie opiekuna Jagiellonii Białystok - donosi serwis SportSlaski.pl. 

- Sprawa przedłużenia umowy z Broszem jest otwarta. Z drugiej strony jesteśmy realistami. Jeśli zgłosi się po niego Górnik, to nie będziemy mieli szans konkurować z taką ofertą. Klub z Zabrza to niby ten sam poziom rozgrywek, co my, ale Górnik to zawsze Górnik. Podbeskidzie tak uznanej marki jeszcze nie ma - mówi prezes Podbeskidzia Jerzy Wolas. Obaj panowie spotkają się w poniedziałek. Po niedzieli właśnie powinno dojść do konkretnych rozmów.

na podstawie: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online