Chałbiński wybrał Zabrze

Michał Chałbiński porozumiał się z prezesem Zbigniewem Koźmińskim w sprawie kontraktu z Górnikiem Zabrze - informuje katowicki "Sport".
Były piłkarz Odry Wodzisław pojechał dzisiaj do Niemiec, by rozwiązać umowę z drugoligowym Jahn Regensburg. - Co prawda żadnego kontraktu jeszcze nie podpisałem, ale... Miałem propozycje z Łęcznej i Wodzisławia, jednak wybrałem Zabrze. Chciałem wrócić do Polski, bo chciałbym żeby mój chory ojciec mógł mnie zobaczyć jeszcze na boisku. Światła stadionu na Roosevelta widzę z mieszkania, a Górnik to firma. Mam nadzieję, że nigdy nie będę żałował tego kroku - uzasadnił swój wybór Chałbiński.
- Spotkałem się z Chałbińskim, podaliśmy sobie ręce, mamy nowego napastnika. Kontrakt podpiszemy jednak dopiero w poniedziałek. Zawodnik musi się tylko zastanowić jak długi kontrakt mamy mu przygotować, dałem mu wolną rękę. Przystaniemy na każdą długość - powiedział Marek Koźmiński, właściciel Górnika Zabrze.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]