Kasperczak zapowiada powrót na ławkę

Górnik Zabrze pod wodzą Henryka Kasperczaka spadł z Ekstraklasy. Trener wziął całą winę na siebie i odszedł z klubu, ale nie oznacza to końca jego kariery.
- Jestem wciąż tym samym człowiekiem, z tą samą pasją, tą samą wiedzą i chęcią pracy w zawodzie. Absolutnie nie czuję się wypalony - mówi Kasperczak. - Wrócę na sto procent. Nie zamierzam wieloletniej kariery zakończyć porażką. Jestem takim człowiekiem, że pierwszego dnia po rozstaniu z drużyną już myślę o nowej pracy. I mam nadzieję, że wcześniej czy później ona mnie znajdzie, chociaż wcale nie twierdzę, że będzie to polska liga - zapowiada "Henry".
W końcówce sezonu media wplątały trenera Kasperczaka w historię z kibicami, którzy w trakcie treningu postanowili ostro zmobilizować piłkarzy do walki o utrzymanie.
- Wcześniej nic nie wiedziałem o wizycie kibiców. Przyszło ich chyba ze stu i wyglądali naprawdę groźnie. Bałem się, że piłkarze nie wytrzymają presji, wdadzą się w pyskówkę i dojdzie do czegoś znacznie gorszego. (...) Na szczęście skończyło się na wymianie zdań, choć czułem napięcie i czającą się agresję, która w każdej chwili mogła wybuchnąć - przyznaje Kasperczak.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online