Gorawski: Powrót do ekstraklasy do nasz obowiązek

Pomyślnie przebiega rehabilitacja po kontuzji stawu skokowego Damiana Gorawskiego. "Gora" przebywa aktualnie w Niemczech, a konkretnie w ośrodku rehabilitacyjnym w Regensburgu, gdzie codziennie ćwiczy i chodzi na masaże. W czwartek skrzydłowy Górnika zamelduje się w klubie. 

Zanim piłkarz udał się do Niemiec, jego staw skokowy znalazł się w gipsie. - Ale tydzień temu został zdjęty i mogłem rozpocząć zajęcia rehabilitacyjne - opowiada nam Gorawski. - Na pewno jest zdecydowanie lepiej i mam nadzieję, że wszystko ułoży się po mojej myśli. Liczę, że ten staw skokowy wreszcie będzie normalnie funkcjonował i będę mógł rozpocząć treningi z kolegami. Jest szansa, że do miesiąca czasu zakończy się rehabilitacja i pojawię się na zajęciach Górnika. Będę ja prowadził tam, gdzie mieszkam, czyli w Krakowie. Nie ma bowiem większego sensu, bym na specjalistyczne ćwiczenia przyjeżdżał codziennie do Zabrza. Chciałbym zresztą jak najszybciej wrócić do drużyny i pomóc jej w powrocie do ekstraklasy. To nasz obowiązek - przyznaje na koniec "Gora".

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online