Jędrych: Nie powstanie lista transferowa

Pierwszy trening Górnika zaplanowano na czwartek. - Byłoby optymalnie, gdyby zajęcia poprowadził już nowy szkoleniowiec - przyznaje prezes klubu, Jędrzej Jędrych.
Na treningu mają się stawić wszyscy zawodnicy. - Każdy z nich jest nam potrzebny, dlatego nie powstanie żadna lista transferowa. Jeśli jednak ktoś jest zainteresowany naszymi piłkarzami, to może przesłać ofertę do klubu, na pewno się nad nią pochylimy - deklaruje prezes Górnika.

Ryszard Komornicki, który ma już na koncie krótką pracę w Górniku, zakończoną w wyniku buntu zawodników i decyzji szefów klubu, którzy wyszli z założenia, że najprościej zwolnić trenera, zapowiada, że swoich zasad nie zmienił.

- W szatni rządzi trener, a nie piłkarze czy kibice. Jeśli jest inaczej, to trudno mówić o profesjonalnym klubie - mówił wówczas "Koko", dodając, że jego czas w klubie z Roosevelta jeszcze nadejdzie.
Wiele wskazuje na to, że miał rację, choć pewnie nie przypuszczał, że będzie to powrót w warunkach pierwszej ligi.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]