Mueller: Fuzja z Polonią Warszawa? Nierealna

- Jest to dziwny pomysł. Nie wyobrażam sobie, aby mógł zostać zrealizowany. My akcji Górnika nie sprzedamy - zapewnia Michael Mueller z Allianz Polska o ewentualnej fuzji z warszawską Polonią.
Właściciel Górnika Zabrze nie kryje zaskoczenia pomysłem pana Józefa Wojciechowskiego, który myśli o przeniesieniu swojej drużyny do Zabrza. - Nic nie wiem na ten temat. Skąd się to w ogóle wzięło? - pyta ze zdziwieniem prezes Rady Nadzorczej Górnika, Michael Mueller. - Nie wierzę, aby właściciel Polonii chciał z niej zrezygnować. Bo tak chyba należy to rozumieć. My akcji Górnika na pewno nie sprzedamy - zaznacza.
Podobno w tym tygodniu miało dojść do negocjacji pomiędzy właścicielami obu klubów. - Wracam aktualnie z Niemiec do Polski i nic nie wiem o żadnych rozmowach. Gdyby było coś na rzeczy, to ktoś z firmy by do mnie zadzwonił - twierdzi wiceprezes Allianz Polska. - W tej chwili wszyscy koncentrujemy się, aby przygotować jak najlepiej drużynę do walki w I lidze. Naszym priorytetem jest szybki powrót do ekstraklasy, a nie ewentualna fuzja - podkreśla Mueller.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]