Oficjalne stanowisko Allianz Polska

Przedstawiamy treść oficjalnego oświadczenia Allianz Polska, które odnosi się do wtorkowych doniesień prasowych, związanych z nabyciem licencji lub inną formą połączenia Górnika Zabrze z Polonią Warszawa. 

Pełna treść oświadczenia:

"Allianz Polska pragnie poinformować, że nabycie licencji Polonii Warszawa na grę w Ekstraklasie, a także żaden inny sposób połączenia Górnika Zabrze z tym zasłużonym warszawskim klubem nie jest brany pod uwagę zarówno przez Zarząd Allianz Polska, jak i Radę Nadzorczą klubu z Zabrza.

Naszym celem jest awans do najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej na drodze sportowej. Allianz Polska pozostał większościowym udziałowcem w klubie wierząc, iż dzięki lepszej grze i większej skuteczności na boisku Górnik Zabrze powróci za rok do polskiej Ekstraklasy."

Allianz Polska

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]