Zieliński chce ściągnąć Banasia

Trener Lecha Poznań Jacek Zieliński ma już ułożony w głowie transferowy ranking. Nie ukrywa, że chętnie widziałby w "Kolejorzu" kapitana Górnika Zabrze, Adama Banasia - czytamy w dzienniku "Sport".
- Nie jest tajemnicą, że potrzebujemy przede wszystkim bramkarza i stopera - mówi Jacek Zieliński. 

Trener Lecha zastanawia się też nad możliwością pozyskania bramkostrzelnego obrońcy Górnika, Adama Banasia. Kapitan zabrzańskiego zespołu, z czterema golami na koncie, był jego najlepszym strzelcem w rundzie wiosennej.

- Ciekawą opcją jest Adam Banaś, którego prowadziłem kiedyś w Gliwicach. Na jego transfer trzeba by jednak wydać naprawdę duże pieniądze. Życie zweryfikuje te przymiarki - mówi Zieliński.

- Niejeden klub chciałby go sprowadzić, ale w Zabrzu są z jego postawy bardzo zadowoleni. Usłyszałem od prezesa Górnika, Jędrzeja Jędrycha, że nie jest on na sprzedaż - mówi natomiast menadżer piłkarza, Mariusz Piekarski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]