Komornicki: Nie lubię dziadostwa

Ryszard Komornicki, nowy trener Górnika powrócił do Zabrza po ponad 3-letniej przerwie. Wówczas zupełnie nie dogadywał się z zawodnikami. - Nie lubię dziadostwa. Poprowadziłem Górnika w siedmiu spotkaniach i nie zostawiłem zespołu na miejscu spadkowym - przypominał popularny "Koko", który w latach 80-tych był piłkarzem klubu z Zabrza. 

- Gdybyśmy mieli awansować do Ekstraklasy w ciągu trzech najbliższych lat to w Zabrzu na rozmowach siedziałbym dosłownie jedną minutę. Jestem ambitnym człowiekiem i stawiam sobie zawsze wysokie cele. Wiadomo, że pierwsza liga nie jest moim spełnieniem marzeń, ale spójrzmy na przykład Pawła Janasa, który odszedł z GKS Bełchatów do walczącego o awans, Widzewa Łódź. Praca Górnika jest dla mnie sprawą honorową - przekonywał Komornicki.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]