Brakuje tylko "dobrego" terminarza

Jeśli terminarz I ligi mecz GKS-u Katowice z Górnikiem Zabrze umiejscowi na początku sezonu, to areną zmagań naszych zespołów będzie Stadion Śląski w Chorzowie. Wariant optymalny zakłada rozegranie tego spotkania na Stadionie Śląskim w drugiej połowie września. 
- Potrzebujemy czasu, by jak najlepiej przygotować się do tak dużego przedsięwzięcia. Chcemy zrobić z niego prawdziwe show. Tym bardziej, że w tym roku obchodzimy przecież 45. rocznicę powstania naszego klubu - tłumaczy Piotr Hyla, rzecznik prasowy GKS-u.
A będzie się do czego przygotowywać. Kibice obydwu zespołów darzą się bowiem sympatią. - Mam sygnały, że fani z Zabrza byliby gotowi stawić się nawet w liczbie 20 000 - zaznacza Hyla. Nie byłoby zatem przesadą spodziewać się na trybunach frekwencji zbliżonej do optymalnej.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]