Piłkarze zgłaszają akces do Górnika

Piotr Rocki (Legia Warszawa) i Hubert Jaromin (Polonia Bytom) wyrazili chęć gry w Górniku Zabrze. Obu zawodnikom mieszkającym na stałe w Zabrzu kończą się wraz z końcem czerwca kontrakty.
Rocki rozegrał w latach 1996/2000 79 meczy w barwach Górnika, zdobywając 9 bramek. - Mieszkam od stadionu w odległości 4-5 kilometrów. Nie wiem jednak jaka jest dziś polityka personalna klubu. Muszą po spadku dojść do siebie i to wszystko spokojnie sobie poukładać. Jeżeli uważają, że mogę się im przydać, to jestem pod ręką.
Z kolei Jaromin (38 meczy w Ekstraklasie, 1 gol) to wychowanek zabrzańskiej Sparty. - Mam kilka ciekawych ofert. Górnik? Bardzo chciałbym reprezentować barwy tego klubu. Mieszkam w Zabrzu i myślę, że pomógłbym kolegom z Roosevelta awansować do Ekstraklasy - zauważył Jaromin.

źródło: Marten / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online