Zahorski na sprzedaż?

Prezes Jędrzej Jędrych przyznał niedawno, że w letnim okienku transferowym Górnik będzie aktywny, o ile uda się kogoś sprzedać. Od kilku dni działacze szukają więc klubu dla Tomasza Zahorskiego - pisze "Przegląd Sportowy".
Reprezentant Polski, odkrycie trenera Leo Beenhakkera, już na początku czerwca przyznał, iż wolałby nadal grać w ekstraklasie. Mówił, że nie interesuje go robienie kroku wstecz, a za taki uważa ewentualne występy w I lidze.
- Nie jest tajemnicą, że działacze Górnika dzwonią po polskich klubach i oferują usługi Zahorskiego - mówi jeden z menedżerów.
Udało się ustalić, że telefon z Górnika odebrał między innymi Marek Pogorzelczyk, czyli człowiek odpowiedzialny za transfery w Lechu Poznań. Na razie jednak ani on, ani nikt inny nie zdecydował się na zakup piłkarza, który obecnie leczy kontuzję. Rehabilitacja Zahorskiego przebiega prawidłowo. Obecnie napastnik ćwiczy z pomocą fizjoterapeuty, ale w lipcu powinien zacząć truchtać. Wtedy też ma się pojawić w Zabrzu. Nie jest jednak wykluczone, że do tego nie dojdzie.
Inna sprawa, że Górnik, jeśli chce sprzedać Zahorskiego, będzie musiał obniżyć żądania finansowe. Jak się dowiedział "PS" obecnie cena za gracza wynosi 1,2 mln zł. To olbrzymia kwota zważywszy na fakt, że poprzedni sezon był dla Zahorskiego nieudany. Po powrocie z EURO piłkarz, który wówczas był wyceniany na 2,5 mln euro, miał wyraźny problem z odzyskaniem formy.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online