Nie ma oferty z Lecha dla Banasia, ale będą negocjacje?

- Nie ma dziś posiedzenia Rady Nadzorczej - zapewniał prezes Górnika, Jędrzej Jędrych, oglądający spotkanie Gwarka Zabrze w półfinale Mistrzostw Polski Juniorów.
- To, co ukazało się w dzisiejszej prasie, jest nieprawdą. Nie wpłynęła do nas żadna oferta z Lecha Poznań i ten temat nie będzie przez nas poruszany - zapewnia sternik z Roosevelta. - Jeśli ktoś chce kupić Banasia, to musi wyłożyć naprawdę duże pieniądze - podkreśla. 
Co na to sam zainteresowany? - Podchodzę do tego bardzo spokojnie. Najpierw muszą dogadać się kluby. Na pewno kusząca jest gra w ekstraklasie, a przede wszystkim występy w europejskich pucharach - przyznaje Adam Banaś.
Do finalizacji transferu nie jest jeszcze chyba tak blisko, jakby mogło się wydawać. - Na pewno w najbliższych dniach będą prowadzone negocjacje pomiędzy działaczami obu zespołów. Jak się skończą? Trudno przewidzieć, ale zależy to przede wszystkim od Górnika - uważa menedżer "Banana", Mariusz Piekarski.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online