Komornicki chce Mutscha

We wczorajszym sparingu z Zagłębiem Sosnowiec trener Górnika, Ryszard Komornicki do dyspozycji miał dwóch nowych zawodników. Obaj testowani byli na pozycji prawego obrońcy.
W pierwszej połowie swoje umiejętności zaprezentował Mario Mutsch - reprezentant Luksemburga. - Ten zawodnik wprowadził dużo dynamiki do gry zespołu i myślę, że pasowałby do tej drużyny. Będę zabiegał o jego transfer do Górnika - przyznał nowy szkoleniowiec z Roosevelta.

- Nie znam się na polskiej piłce, ale znam trenera Komornickiego. Przez dwa lata pracowaliśmy razem w Aarau i to on jest głównym powodem, dla którego gram dziś w koszulce Górnika. Jeżeli podpiszę kontrakt, to na pewno nie będzie dla mnie krok w tył. To fakt, Górnik spadł z ekstraklasy, ale przecież wkrótce możemy się razem cieszyć z awansu. Jestem uniwersalnym graczem, mogę grać na lewej i na prawej stronie boiska - mówił 25-letni Mutsch.

W drugiej odsłonie sparingu po prawej stronie boiska biegał natomiast Felix Filipe. Brazylijczyk występował już w barwach Górnika w latach 2003-05, ale na razie nie zdobył uznania w oczach trenera. - Mutscha znałem już wcześniej, natomiast Filipe widziałem pierwszy raz i ciężko mi w tej chwili cokolwiek powiedzieć - przyznał trener Komornicki.

źródło: Dziennik Zachodni / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]