Kontuzja Banasia!

W trakcie wtorkowych, popołudniowych zajęć treningowych na zgrupowaniu w Dzierżoniowie, bolesnej kontuzji doznał Adam Banaś. Świeżo upieczony kapitan Górnika Zabrze poczuł ból w łydce i musiał przerwać zajęcia. W trosce o zdrowie zawodnika przewieziono go do jednego ze szpitali w Zabrzu, gdzie zostanie poddany badaniom USG. 

Z Banasiem wrócił do Zabrza klubowy "maser", Kamil Zieleźnik. Piłkarz ma nadzieję, że uraz nie jest na tyle poważny, by wyeliminował go na dłuższy okres z treningów. - Ćwiczyliśmy starty do piłki. W pewnej chwili wyskoczyłem do góry, następnie spadłem na ziemię i poczułem ból w łydce - relacjonuje nam zdarzenie treningowe Banaś. - Wszystko wyjaśni teraz USG. Ja jestem optymistą, nie sądzę, by to była poważna kontuzja. Na razie opinie fachowców są takie, że jeśli to nie jest uraz łydki, to zachodzi podejrzenie naderwania ścięgna Achillesa. Ale nie panikujmy...

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]