Forum
 

Szymon Matuszek na testach w Górniku

W dzisiejszym treningu Górnika Zabrze brał udział Szymon Matuszek, który jeszcze na początku tygodnia był niemal pewnym kandydatem do gry w ekstraklasowym Piaście Gliwice.
Okazało się jednak, że do transferu nie dojdzie, ze względu na rozbieżności w oczekiwaniach piłkarza, a kwotą wynagrodzenia, które zaproponował mu Piast. Natomiast już dziś 20-latek pojawił się w Zabrzu. Czy oznacza to, że zamiast w ekstraklasie, ujrzymy go w I lidze? - Wieczorem powinienem znać konkrety, ponieważ trener Górnika powiadomi mnie o swojej decyzji - mówi Szymon Matuszek.
- Zajęcia przebiegły pomyślnie. Znałem już wcześniej Nowaka, Szymurę, a także Szczota, z którym występowałem w Białymstoku - dodaje.
Czy ewentualne występy - tylko - na zapleczu ekstraklasy są tym, czego oczekuje były zawodnik Realu Madryt "C"? - Czasem trzeba zrobić krok w tył, by później wykonać dwa do przodu. Bardzo chciałbym grać w Górniku, a czy tak się stanie okaże się niebawem.
Na razie nie mamy możliwości sprowadzenia nikogo nowego, ale w razie czego musimy być przygotowani i dlatego testujemy - tłumaczy trener Górnika Ryszard Komornicki.

źródło: SportSlaski.pl / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online